به این مطلب امتیاز دهید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 4٫00
Loading...

دیدنی های هلند

دیدنی های هلند

کشور هلند یکی از کشورهای اروپایی بوده که سالانه نگاه گردشگران زیادی را به سمت خود جلب می‌کند زیرا دیدنی های هلند و جاذبه های تفریحی مذهبی آن برای هر گردشگری می‌تواند جذاب باشد. اگر شما هم قصد سفر به کشور هلند را دارید بهتر است در ادامه این مقاله با ما همراه باشید زیرا می خواهیم تعدادی از دیدنی های هلند را برای شما معرفی کنیم تا بتوانید در هنگام سفر به این کشور اطلاعات جامعی از دیدنی های هلند داشته و به راحتی مکان مورد نظر خود را پیدا کنید.

یکی از مهمترین دیدنی های هلند

کشور هلند جزو پر باران ترین کشور های اروپایی بوده که این موجب احداث کانال های آبی در شهرهای مختلف این شهر شده است. وجود کانال های زیبا در شهر آمستردام و کشور هلند موجب شده است که این شهر جذابیت و زیبایی خاصی برای گردشگران و توریست ها داشته باشد زیرا طراحی کانال های این شهر نسبت به دیگر شهرهای هلند جذابیت بیشتری دارد. از ماندگارترین خاطراتی که هر گردشگر می‌تواند در هنگام بازدید از دیدنی های هلند داشته باشد، تماشای کانال های آبی فوق العاده زیبای شهر آمستردام است. در این کانال ها می توانید به راحتی از طریق قایق ها یا تاکسی های آبی بسیاری از موزه ها و گالری های هنری آمستردام را تماشا کنید و از قایق سواری لذت ببرید. محله جردن محله ای بسیار زیبا بوده که در اوایل دهه ۱۶۰۰ در شهر آمستردام ساخته شده است که در این محله می توانید جذابیت های ویژه ای را از کانال های آبی آمستردام تماشا نمایید.

دیدنی های هلند

دیدنی های هلند

موزه ملی هلند از جذاب ترین دیدنی های هلند

موزه ملی هلند یکی دیگر از جذاب ترین دیدنی های هلند بوده که از سال ۱۶۰۰ تا کنون مجسمه های جذاب از هنر ۱۸۰ ساله باستانی هلند در آن جمع آوری شده است. این مجموعه گسترده امروزه تقریبا ۷ میلیون آثار هنری شامل ۵۰۰۰ نقاشی و حدود ۳۵ هزار کتاب را در خود نگه داری می کند. موزه ملی هلند دارای ۲۵۰ اتاق بوده و یک کتابخانه بسیار بزرگ دارد که پیشنهاد می شود در هنگام سفر به کشور هلند حتما از این موزه دیدن کنید، زیرا در بین دیدنی های هلند بازدید از این موزه می تواند شما را با فرهنگ، آداب و رسوم، مجسمه سازی، هنر مدرن و صنایع دستی سنتی هلندی آشنا کند و می توانید یک روز کامل را در این موزه زیبا سپری نمایید.

موزه ملی هلند از جذاب ترین دیدنی های هلند

موزه ملی هلند از جذاب ترین دیدنی های هلند

موزه فرانک از غم انگیز ترین دیدنی های هلند

در هنگام سفر به هلند و شهر آمستردام پیشنهاد می شود که حتما به موزه فرانک سری زده زیرا می توان این موزه را از مهمترین دیدنی های هلند معرفی کرد. در هنگام جنگ جهانی دوم در این موزه که در آن زمان خانه ای بوده، پناهندگان یهودی از فرانکفورت در آن زندگی می کردند، در این روز دختر خانواده خاطرات معروف خود را نوشته که می توانید با رفتن به این موزه اکنون این خاطرات را بخوانید. این فرد پس از جنگ جهانی دوم فوت کرد اما میراث او از طریق کلمات و خاطراتی که نوشته است اکنون در موزه فرانک جمع آوری شده و به ۵۱ زبان زنده دنیا ترجمه شده است. پشت این خانه کاملا بازسازی شده و یک قطعه برای به نمایش گذاشتن تاریخ غم انگیز جهان و شجاعت یک دختر کوچک بنا شده است که می تواند هر گردشگری را متحیر کند.

موزه فرانک از غم انگیز ترین دیدنی های هلند

موزه فرانک از غم انگیز ترین دیدنی های هلند

تاریخی ترین دیدنی های هلند

اگر دوست دارید در هنگام سفر به کشور هلند از دیدنی های تاریخی این کشور نیز بازدید نمایید، می‌توانید قلعه کاستل دهار را انتخاب کنید. این قلعه بزرگترین قلعه کشور هلند بوده که در شهر اوترخت چهارمین شهر بزرگ این کشور واقع شده است. از زیباترین بناهای تاریخی کشور هلند قلعه دهار می باشد که توسط معمار معروف هلندی ساخت شده است. ساخت اصلی این قلعه در قرن چهاردهم تاسیس شده است، اما ساختار جدید آن از سال ۱۸۹۲ شروع شده است. در داخل این قلعه می توانید مجموعه ای  قابل توجه و زیبایی از عتیقه فروشی، مبلمان و گالری نقاشیها را مشاهده کنید، همچنین باغ های بسیار زیبایی در اطراف این قلعه وجود داشته که جذابیت بالای  آن نگاه هر بیننده ای را به خود جذب می کند.

تاریخی ترین دیدنی های هلند

تاریخی ترین دیدنی های هلند

زلاند یکی از هیجان انگیز ترین دیدنی های هلند

منطقه زلاند منطقه ای بوده که از دلتا های رود راین، رود ماس و رود تشلد تشکیل شده است. این جزیره زیبا در جنوب غربی  هلند واقع شده و یکی از زیباترین دیدنی های هلند به شمار می رود. بخش عمده ای از این منطقه به تازگی در زیر سطح دریا تشکیل شده که موجب شگفت زدگی گردشگران می‌شود. همچنین در این منطقه تکنیک های مدرن ضد سیل قرار گرفته که می توانید با گردش در آن از پروژه های مهندسی عظیمی نیز دیدن کنید. این سازه ها با تکنولوژی پیشرفته موجب کنترل میزان آب ورودی به دریای شمال می شود. وجود سدها، اسلاید ها، دیوارها و موانع پرش از طوفان که در منطقه زلاند واقع شده است موجب فضای اعجاب انگیز و هیجانی برای گردشگران شده که در حال حاضر جزو یکی از هفت عجایب جهان مدرن به شمار می رود.

زلاند یکی از هیجان انگیز ترین دیدنی های هلند

زلاند یکی از هیجان انگیز ترین دیدنی های هلند

روستای ولنجام هلند از زیبا ترین دیدنی های این کشور

روستاهای بسیار زیبا و جذابی در کشور هلند وجود دارد که جزو پرطرفدارترین دیدنی های هلند به شمار می رود. یکی از روستاهای کوچک این کشور که در امتداد ایسالمیر و دریاچه آب شیرین واقع شده است روستای ولنجام می باشد. این شهر در طول عصر طلایی آمستردام به عنوان مرکز ماهیگیری و تجارت به موفقیت رسیده است. این روزها شما می توانید از موزه ها و صنایع دریایی ولنجام دیدن کرده و همچنین صنعتگران را در یادگیری مهارت های دریایی قدیمی مشاهده کنید. در بندر ولنجام همچنین مجموعه ای از قایق های چوبی قدیمی موجود بوده که تماشای آن خالی از لطف نخواهد بود.

روستای ولنجام هلند از زیبا ترین دیدنی های این کشور

روستای ولنجام هلند از زیبا ترین دیدنی های این کشور

متنوع ترین دیدنی های هلند

کشور هلند یکی از کشورهای نسبتا کوچک اروپا بوده اما جالب است بدانید که این کشور متنوع ترین برنامه های پارک ملی را دارد. پارک ملی هگو ولو با پوشش نزدیک به ۱۳ هزار و ۸۰۰ هکتار بیک از بزرگترین ذخایر طبیعت در کشور هلند به شمار می رود و همچنین جزو محبوب ترین دیدنی های هلند بوده که هر روزه گردشگران و مردم محلی زیادی برای بازدید از آن به این منطقه مراجعه می کنند. این وارک شامل جنگل های متراکم در شمال و مجسمه های جذابی بوده است. توجه داشته باشید که در پارک هگو ولو دوچرخه رایگان در اختیار بازدیدکنندگان قرار می گیرد که می توانید از ورزش دوچرخه سواری نیز در این پارک لذت ببرید علاوه بر این، مجموعه ای شامل نقاشی های امپرسیونیسم و اکسپرسیونیسم در این محل نگهداری می شود.

متنوع ترین دیدنی های هلند

متنوع ترین دیدنی های هلند

دیدن از سرسبز ترین دیدنی های هلند

یکی از آرامش بخش ترین دیدنی های هلند پارک فوندل بوده که جزو سرسبز ترین ترین مکان های دیدنی این کشور به شمار می رود. اگر دوست دارید در هنگام سفر به کشور هلند پس از بازدید از دیگر مناطق دیدنی هلند به منطقه ای آرام رفته و ساعاتی از روز را به دور از شلوغی شهر بگذرانید، پیشنهاد می شود که حتماً پارک فوندل در شهر آمستردام را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که در این پارک در فصل تابستان موسیقی ها و تئاتر های زیبایی برگزار می شود که می توانید به صورت رایگان از آن دیدن کرده و ساعات خوشی را برای خود ثبت کنید.

دیدن از سرسبز ترین دیدنی های هلند

دیدن از سرسبز ترین دیدنی های هلند

موزه ون گوگ یکی از چشمگیرترین دیدنی های هلند

یکی از پربازدیدترین موزه های این کشور که جزو محبوب ترین دیدنی های هلند نیز به شمار می رود موزه ونگوگ بوده که در شهر آمستردام یعنی پایتخت این کشور واقع شده است. در این موزه حدود ۲۰۰ نقاشی به نمایش گذاشته شده که این امر موجب شده است  هر ساله حدود یک و نیم میلیون بازدید کننده از سراسر جهان به دیدن این موزه بروند و آثار چشمگیر هنرمندان هلندی را در این مکان مشاهده کنند. اگر شما هم دوست دارید در هنگام سفر به هلند یکی از زیباترین دیدنی های هلند را مشاهده کنید حتما سری به موزه ون گوگ بزنید

موزه ون گوگ یکی از چشمگیرترین دیدنی های هلند

موزه ون گوگ یکی از چشمگیرترین دیدنی های هلند

بازدید از جالب ترین دیدنی های هلند

شهر روتردام دومین شهر بزرگ هلند بوده که در آن جالب ترین دیدنی های هلند واقع شده است. در این شهر منطقه ای وجود داشت که خانه های آن به شکل عجیب و بسیار جذابی طراحی شده که هر گردشگری می‌تواند با دیدن این منطقه خاطرات فراموش نشدنی از سفر هلند را در ذهن خود ثبت نماید. خانه های مکعبی شکلی که در این منطقه وجود دارد به صورتی بوده که ایده جالب طراحی آن موجب جذابیت هرچه تمام تر این منطقه شده است. جالب است بدانید که این خانه ها از ابتدا برای ساخت یک جنگل مکعبی ساخته شده که هر کدام از آنها نمادی از یک درخت می باشد  این امر موجب شده امروزه این منطقه به یکی از جذاب ترین دیدنی های هلند و مناطق جالب توریستی در این کشور تبدیل شود.

بازدید از جالب ترین دیدنی های هلند

بازدید از جالب ترین دیدنی های هلند

باغ وحش کنین کلیج برگرز یکی از بزرگترین دیدنی های هلند

اگر دوست دارید در هنگام سفر به کشور رویایی و جذاب هلند از باغ وحش های زیبای این کشور نیز دیدن کنید می‌توانید باغ وحش کنین کلیج برگرز را انتخاب نمایید، زیرا این باغ وحش یکی از بزرگترین باغ وحش های هلند بوده که در آرتهام واقع شده است. این باغ حدود ۴۵ هکتار وسعت داشته و در حال حاضر جزو پر بازدید ترین دیدنی های هلند به شمار می رود. در سال پیش حدود یک میلیون نفر از این باغ وحش دیدن کرده که به شما هم پیشنهاد می‌شود در هنگام سفر به کشور هلند حتما به این باغ زیبا سری بزنید. توجه داشته باشید که در تمام طول سال باغ وحش کنین کلیج برگرز باز بوده و گردشگران می توانند به راحتی از آن دیدن کنند. این  پارک همچنین دارای اکوسیستم های محیطی  بوده که زیستگاه طبیعی حیوانات را شبیه سازی می کند. از طرفی در این باغ وحش پارک سافاری، یک جنگل بارانی، یک باتلاق مانگرو، کویر طبیعی ۷۵% و آکواریوم دریایی نیز وجود داشته که  بازدید از آن خالی از لطف نخواهد بود.

باغ وحش کنین کلیج برگرز یکی از بزرگترین دیدنی های هلند

باغ وحش کنین کلیج برگرز یکی از بزرگترین دیدنی های هلند

باغ گل کوکنهوف معروف ترین دیدنی های هلند

کشور هلند با توجه به اینکه یکی از معروفترین کشورهای تولید کننده گل می باشد، به طور حتم شما هم وقتی اسم این کشور را می شنوید به یاد گلهای زیبا و رنگارنگ می افتید. در واقع گل لاله نماد کشور هلند بوده که با سفر به این سرزمین می توانید انواع گوناگونی از آن را ببینید. باغ گل کوکنهوف یکی از بهترین مکان هایی است که گردشگران می توانند آن را به عنوان بهترین دیدنی های هلند انتخاب کرده و صدها گل را در این باغ گل تماشا کنند. علاوه بر فضای سبز و باغچه های متنوعی که در این باغ وجود دارد گردشگران عزیز می توانند از فضای رستوران ها، کافه ها، گالری ها و نمایشگاه های هنری که مرتبط با گل و طبیعت است هم بازدیدی داشته باشند. توجه داشته باشید که بیش از ۷۰۰ گل لاله در باغ گل کوکنهوف قرار داشته که هر ساله بزرگترین نمایشگاه گل جهان در این مکان برگزار می شود.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۶ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص ویزای هلند ، وقت سفارت هلند ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

مطالب مرتبط

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 5٫00
Loading...
۰۱ دی ۱۳۹۷

خانه رامبراند آمستردام خانه رامبراند یکی از جاذبه های گردشگری آمستردام محسوب می شود که توجه گردشگران بسیاری را به خود جلب کرده است. بافت قدیمی ساختمان و نقاشی ها ...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 4٫00
Loading...
۱۲ آذر ۱۳۹۷

بلیط هلند کشور هلند یکی از کشورهای شمال غربی اروپا است که با توجه به جاذبه های متعددی که دارد سالانه افراد زیادی اقدام به تهیه بلیط هلند می کنند ...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 5٫00
Loading...
۲۲ دی ۱۳۹۷

کلیسای جدید آمستردام کلیسای جدید آمستردام در مرکز شهر آمستردام قرار دارد و به راحتی می توان به آن دسترسی پیدا کرد. از این کلیسا برای برگزاری نمایشگاه ها و ...

نظر دهید

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!