به این مطلب امتیاز دهید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 0٫00
Loading...

موزه الکتریک لیدی لند آمستردام

موزه الکتریک لیدی لند آمستردام

کشور هلند یکی از دیدنی ترین کشورهای اروپایی است. موزه الکتریک لیدی لند آمستردام، یکی از دیدنی های جذاب این کشور است که سالانه افراد زیادی برای دیدن آن به هلند سفر می کنند. این موزه یکی از متفاوت ترین موزه های دایر شده در جهان است. سبک ساخت و دکوراسیون داخلی این مجموعه باعث شهرت سریع آن در سراسر جهان شده است.

هلند و دیدنی های آن

هلند یکی از کشورهای زیبای اروپایی است که هر ساله افراد زیادی به آن سفر می کنند. ساعت رسمی این کشور حدود یک ساعت و نیم عقب تر از ساعت رسمی ایران است. این کشور آب و هوایی معتدل دارد. تابستان ها در این کشور نسبتا خنک و زمستان ها نسبتا معتدل است. بهترین زمان برای سفر به این کشور ماه مارس می باشد. هلند به کشور لاله ها شهرت دارد.

آمستردام یکی از شهرهای مهم و زیبای هلند است. در این شهر می توان دوچرخه هایی را کرایه کرد و مدتی از آنها استفاده نمود. تراموا و اتوبوس از جمله وسایل حمل و نقل عمومی در این شهر محسوب می گردد. اما در این شهر اماکن دیدنی زیادی وجود دارد که عبارتند از: anne frank house – body worlds – The electric ladyland museum

درباره موزه الکتریک لیدی لند آمستردام

موزه الکتریک لیدی لند آمستردام یکی از پربازدیدترین موزه های جهان است. تفاوت عمده در سبک طراحی و ساخت موزه آمستردام، آن را در جهان بسیار معروف نموده است. موزه الکتریک آمستردام تجربه آشنایی با نورهای فلورسنت را برای بازدید کنندگان فراهم می کند. در موزه الکتریک لیدی لند آمستردام، لامپ های فلورسنت با رنگ های مختلف وجود دارد. ساخت ماکت هایی با طراحی ساده و تابیدن نور فلورسنت به آنها صحنه ای جذاب را در موزه ایجاد کرده است. این موزه توسط یک هنرمند آمریکایی، نیک پدالی نو در فضایی تاریک ساخته شده است.

موزه الکتریک لیدی لند آمستردام اولین موزه فلورسنت در جهان است. در این موزه علاوه بر جلوه های بصری، می توان از موسیقی های پخش شده در آن نیز لذت برد. در این موزه بخشی وجود دارد که در آن انواع تجهیزات مربوط به فلورسنت نگهداری می شود. در قسمتی از موزه تابیدن نور فلورسنت به سنگ های معدنی باعث درخشندگی خیره کننده آنها خواهد شد. این درخشندگی هیچگاه برای بازدید کنندگان یکنواخت و عادی نخواهد شد.

موزه الکتریک لیدی لند آمستردام

موزه الکتریک لیدی لند آمستردام

تجربه حضور در موزه الکتریک لیدی لند آمستردام

برای بازدید از این موزه ابتدا باید کفش های مخصوصی را به پا کنید. سپس از پلکانی عبور کنید که فضای آن شما را به یاد غارهای تاریک طبیعی می اندازد. سپس به یک اتاق با نورهای رنگارنگ می رسید. مجموعه رنگ های فلورسنت، با فضای مصنوعی اتاق منظره ای جذاب را رقم زده است. عبور از مقابل دکورهای اتاق، باعث تابیدن نورهای فلورسنت به لباس و بدن افراد می شود. بازی نورهای رنگارنگ بر روی بدن بسیار سرگرم کننده و جذاب است، به طوری که افراد از تکان خوردن در مقابل لامپ های فلورسنت لذت می برند. در نتیجه بازدید از موزه الکتریک لیدی لند آمستردام به تمامی گردشگران توصیه می شود.

برای حضور در این موزه می توان از وب سایت رسمی موزه بلیط ورودی را تهیه نمود. اغلب تورهای گردشگری، افراد را برای داشتن لحظاتی متفاوت، به این موزه می برند. برای رسیدن به موزه الکتریک لیدی لند آمستردام، می توان از تراموا و یا اتوبوس استفاده کرد. البته اگر برای این بازدید عجله ندارید، می توانید از دوچرخه های کرایه ای استفاده نمایید. پوشیدن لباس های ساده می تواند تلالو نور فلورسنت را بر روی آنها بهتر و بیشتر نمایش دهد. اغلب بازدید کنندگان این موزه دارای تحرکات زیادی در فضای موزه هستند، زیرا تابش نور را دوست دارند.

تجربه حضور در موزه الکتریک لیدی لند آمستردام

تجربه حضور در موزه الکتریک لیدی لند آمستردام

هزینه بازدید از موزه الکتریک لیدی لند آمستردام

هلند یکی از کشورهای پر درآمد اروپایی است. از این رو برخی از هزینه ها در این کشور نسبتا بالا است. اما هزینه بازدید از موزه الکتریک لیدی لند آمستردام حدود ۵ یورو است. این مبلغ در مقایسه با سایر هزینه های سفر به هلند بسیار اندک است. همچنین بازدید از موزه الکتریک لیدی لند آمستردام برای افراد کمتر از ۱۲ سال رایگان است و هزینه ای دربر ندارد. به همراه بلیط های ورودی به این موزه، بروشورهایی به بازدید کنندگان ارائه می شود که موزه الکتریک لیدی لند آمستردام را در ۱۵ صفحه به همه معرفی می کند. در بروشورهای اهدایی موزه الکتریک لیدی لند، بخش های مختلف موزه معرفی شده اند و عکس های متنوع زیادی از قسمت های مختلف موزه در آن وجود دارد. 

هزینه بازدید از موزه الکتریک لیدی لند آمستردام

هزینه بازدید از موزه الکتریک لیدی لند آمستردام

ساعات بازدید از موزه الکتریک لیدی لند آمستردام

همانطور که می دانید مراکز اداری کشورهای اروپایی در روزهایی از هفته هیچ گونه فعالیتی ندارند و به عبارتی تعطیل می باشند. بنابراین باید از روزهای اداری در کشور هلند مطلع بود تا بتوان به راحتی از موزه الکتریک لیدی لند آمستردام بازدید کرد. این موزه در روزهای شنبه و سه شنبه از ساعت ۱۳ الی ۱۸ برای بازدید عموم باز است. از این رو می توان در روز و ساعات ذکر شده به این مکان زیبا و دیدنی رفت.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۶ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص ویزای هلند ، وقت سفارت هلند ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

مطالب مرتبط

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 4٫00
Loading...
۲۲ آبان ۱۳۹۷

دیدنی های هلند کشور هلند یکی از کشورهای اروپایی بوده که سالانه نگاه گردشگران زیادی را به سمت خود جلب می‌کند زیرا دیدنی های هلند و جاذبه های تفریحی مذهبی ...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 4٫00
Loading...
۲۸ آبان ۱۳۹۷

هتل های هلند بی شک یکی از مهمترین نکاتی که قبل سفر به کشور هلند باید به خاطر داشته باشید رزرو یکی از هتل های هلند می باشد، برای این ...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 0٫00
Loading...
۱۹ دی ۱۳۹۷

باغ گل آمستردام برخی از کشور ها برای جذب گردشگر تصمیم بر این گرفته اند که مکان هایی مانند پارک و باغ های گل ایجاد کنند. برخی از این باغ ...

نظر دهید

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!