به این مطلب امتیاز دهید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 5٫00
Loading...

وقت سفارت هلند

وقت سفارت هلند

در این متن قصد داریم به بررسی وقت سفارت هلند بپردازیم. افرادی که قصد سفر به کشور هلند را دارند، باید در طی پروسه اخذ ویزای هلند، الزاما این مرحله را انجام دهند. برای آشنایی با مفهوم وقت سفارت هلند و چگونگی گرفتن وقت سفارت هلند تا انتهای متن با ما همراه باشید.

کشور هلند

از آن جایی که هلند کشوری اروپایی و عضو اتحادیه اروپا است، بنابراین افرادی که قصد سفر به این کشور را دارند، می توانند با اخذ ویزای شینگن به کشو هلند سفر کنند. کشور هلند به دلیل جاذبه های تفریحی و گردشگری و طبیعت بسیار زیبا و جذاب، کافی شاپ های بسیار لوکس و زیبا و کانال های آبی از جمله کشور های اروپایی است، که نظر توریست ها را به خود جلب می کند. هلند در مقایسه با مساحتش جمعیت بسیار زیادی را در خود جای داده است. که از عوامل تاثیر گذار بر این موضوع آب و هوا و سرسبزی بیش از حد آن می باشد. فصل های بهار و پاییز گردشگران تقاضای گرفتن وقت سفارت هلند و دریافت ویزا برای سفر به این کشور را دارند. به دلیل تقاضای زیاد افراد هزینه های سفر برای افرادی که در این فصول به هلند مهاجرت می کنند، نسبتا زیاد خواهد بود. زیرا در این زمان ها هزینه رزرو بلیط هواپیما، محل اقامت، هزینه حمل و نقل و جابجایی نسبت به سایر فصول بیشتر است.

وقت سفارت هلند

وقت سفارت هلند

وقت سفارت هلند چیست

ممکن است برخی از افراد با عبارت وقت سفارت هلند به خوبی آشنا نباشند و اهمیت دریافت وقت سفارت هلند را به خوبی ندانند. در واقع وقت سفارت هلند تاریخی است، که افراد از طریق مراجعه حضوری به سفارت هلند و یا مراجعه به تقویم سفارت به صورت آنلاین تعیین می کنند و در این روز برای انجام مصاحبه و انگشت نگاری در سفارت حاضر می شوند. دریافت وقت سفارت هلند یکی از مراحل مهم و الزامی در اخذ ویزای هلند می باشد. که این مرحله در اخذ همه انواع ویزای هلند و ویزای هر کشوری لازم و ضروری است. اگر کسی برای دریافت ویزا اقدام به دریافت وقت سفارت هلند نکند، در واقع هیچ کاری انجام نداده و در هیچ صورتی با صدور ویزای هلند برای وی موافقت نخواهد شد. زیرا بعد از انجام مصاحبه و انگشت نگاری توسط پلیس مهاجرت، تعیین می شود که فرد صلاحیت لازم برای دریافت ویزای هلند را دارد یا خیر. در نتیجه افراد هنگام اخذ هر نوع ویزایی برای سفر به هر کشوری الزاما باید به دنبال گرفتن وقت سفارت آن کشور باشند.

وقت سفارت هلند چیست

وقت سفارت هلند چیست

نحوه دریافت وقت سفارت هلند

همان طور که در قسمت قبلی گفته شد، الزاما برای ورود به کشور هلند افراد باید ویزای هلند را دریافت کنند. که برای دریافت ویزای هلند باید وقت سفارت هلند مشخص شود. در واقع افراد باید برای تایید صلاحیت و موافقت شدن با صدور ویزای خود به سفارت بروند. که مراجعه به سفارت هلند بدون گرفتن وقت سفارت هلند به هیچ عنوان قابل قبول نمی باشد. که افراد می توانند برای دریافت وقت سفارت هلند به چند طریق اقدام نمایند. یکی از این روش ها مراجعه به سایت کنسولگری سفارت هلند می باشد. که افراد پس از مراجعه به سایت و مشاهده روز های خالی موجود در تقویم سفارت می توانند یک روز را انتخاب نمایند. پس از تعیین وقت سفارت هلند، افراد باید مبلغ از قبل تعیین شده برای اخذ ویزا را پرداخت کنند. که این مبلغ به هیچ عنوان بازگردانده نمی شود. اما باید توجه داشت که این روش تنها راه گرفتن وقت سفارت هلند نمی باشد. بلکه افراد متقاضی ویزای هلند می توانند به صورت حضوری برای دریافت وقت سفارت هلند به سفارت این کشور مراجعه کنند. یا با شماره تلفن این سفارت تماس گرفته و یک روز را برای انجام مصاحبه و انگشت نگاری مشخص کنند.

نحوه دریافت وقت سفارت هلند

نحوه دریافت وقت سفارت هلند

مدارک لازم برای گرفتن وقت سفارت هلند

شناسنامه فرد متقاضی

 مدارک شغلی و تحصیلی مانند جواز کسب، گواهی اشتغال به تحصیل، گواهی بازنشستگی و …

رزرو هتل برای کل مدت اقامت در هلند

رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما

 مدارک بانکی و گردش حساب حداقل ۳ ماه اخیر فرد متقاضی

بیمه ‌نامه مسافرتی برای کل مدت زمان سفر

فرم درخواست ویزا پر شده

دو قطعه عکس ۳ در ۴ جدید، رنگی و بدون روتوش

پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار

مدارک باید به زبان انگلیسی ترجمه شوند. اما به مهر و امضای دادگستری نیاز نمی باشد.

مدارک لازم برای گرفتن وقت سفارت هلند

مدارک لازم برای گرفتن وقت سفارت هلند

سفارت هلند در ایران

آدرس این سفارت در فرمانیه، خیابان دیباجی شمالی، خیابان ارغوان غربی، پلاک ۶۰ می باشد. شماره تماس سفارت هلند  ۲۳۶۶۰۰۰۰ (۰۲۱) می باشد. که افراد به صورت تمام وقت می توانند با این شماره تماس گرفته و پاسخ سوالات خود را بگیرند. روز های کاری سفارت هلند از یکشنبه تا پنجشنبه می باشد. ساعت کاری این سفارت  از روز یکشنبه تا چهارشنبه از ساعت۷:۳۰ صبح تا ۱۶ و روز های پنجشنبه از ۷:۳۰ تا ۱۳:۳۰ می باشد. هم چنین افراد برای یافتن پاسخ سوالات خود می توانند به ایمیل این سفارت مراجعه کنند. سفارت هلند اقداماتی نظیر دریافت مدارک لازم برای ویزا از فرد متقاضی، دریافت وقت سفارت و … به کارگزاری این سفارت واگذار کرده است و افراد برای انجام این امور باید به کارگزاری سفارت با آدرس میدان هروى، خیابان هروى، گلستان پنجم، نبش خیابان نازک، مجتمع تجارى هروى سنتر، طبقه چهارم مراجعه کنند.

سفارت هلند در ایران

سفارت هلند در ایران

استفاده از موسسات برای دریافت وقت سفارت هلند

 همه افراد می توانند مراحل اخذ وقت سفارت هلند را که در قسمت قبل به طور کامل بررسی شد، را انجام دهند. اما این کار به دلیل شلوغی و ترافیک تهران کمی دشوار و وقت گیر می باشد. اما افراد می توانند این پروسه وقت گیر را به موسسات مسافرتی بسپارند. این موسسات با دریافت وکالت نامه و همین طور هزینه ناچیزی همه مراحل لازم برای گرفتن وقت سفارت هلند و همین طور اخذ ویزای هلند را انجام می دهند. در واقع این موسسات وظیفه مراحل اداری و دریافت وقت سفارت هلند را دارند و از آنجایی که حضور افراد برای مصاحبه و انگشت نگاری الزامی است، در این مرحله باید خود فرد متقاضی حضور داشته باشد. استفاده از خدمات این موسسات بیشتر برای افرادی مناسب است که مشغله کاری زیادی دارند و نمی توانند وقت خود را برای این کار صرف کنند. این افراد می توانند وظیفه اخذ وقت سفارت هلند و دریافت ویزای هلند را به این موسسات حقوقی و مسافرتی بسپارند. در نتیجه می توانند با پرداخت هزینه نه چندان زیادی به موسسات در وقت خود صرفه جویی کنند.

استفاده از موسسات برای دریافت وقت سفارت هلند

استفاده از موسسات برای دریافت وقت سفارت هلند

وقت فوری سفارت هلند

گاهی به دلیل پیش آمدن مسائل خاصی مانند گرفتن ویزای پزشکی افراد نیازمند دریافت هر چه زودتر ویزای هلند هستند. که سفارت هلند این امکان را برای افراد مهیا کرده و با ارائه وقت فوری سفارت هلند افراد می توانند هر چه زودتر وقت سفارت هلند را دریافت کرده و با انجام سریع پروسه های دریافت ویزا، شرایط سفر به هلند را فراهم کنند.

وقت فوری سفارت هلند

وقت فوری سفارت هلند

نکات مهم در دریافت وقت سفارت هلند

افراد متقاضی باید در هنگام مصاحبه هدف خود را از سفر به این کشور برای پلیس مهاجرت شرح دهند. هم چنین داشتن برگه رزرو هتل و بلیط رفت و برگشت هواپیما هنگام مراجعه به سفارت الزامی است.

افراد متقاضی باید دقت کنند که مدارک خود را به صورت کامل و بدون نقص به سفارت هلند تحویل دهند. در غیر این صورت شانس آن ها برای تایید صلاحیت شدن و موافقت با اخذ ویزا کاهش خواهد یافت.

بهتر است که افراد در روز تعیین شده و راس زمان مقرر در سفارت حاضر شوند. زیرا تاخیر در حضور فرد تاثیر منفی در نظر پلیس مهاجرت خواهد داشت.

افراد باید توجه داشته باشند که وقت سفارت هلند انتخاب شده را نمی توانند تغییر دهند. بنابراین قبل از تعیین وقت سفارت هلند افراد باید از تصمیم خود مطمئن باشند. سپس اقدام به انجام این کار نمایند.

 هم چنین داشتن ظاهری موجه، آراسته و مرتب، بسیار مهم و تاثیر گذار می باشد. هم چنین صداقت فرد و پاسخگویی صحیح و بدون ابهام به سوالات پلیس مهاجرت کمک زیادی به تایید صلاحیت شدن فرد خواهد کرد.

نکات مهم در دریافت وقت سفارت هلند

زمان لازم برای اخذ وقت سفارت هلند

هنگامی که فرد به صورت آنلاین تاریخی را به عنوان وقت سفارت هلند انتخاب می کند، این بدین معنا نمی باشد که تاریخ تعیین شده مورد قبول و تایید سفارت نیز می باشد. بلکه فرد باید مدتی صبر کند تا این تاریخ از سمت سفارت نیز تایید گردد. در غیر این صورت فرد باید مجددا برای اخذ وقت سفارت هلند اقدام نماید. بهتر است که افراد حدود ۲ یا سه ماه قبل از تاریخی که باید در هلند حاضر شوند، به دنبال اخذ وقت سفارت هلند باشند. زیرا صدور ویزا حدود ۲۰ روز کاری طول خواهد کشید.

زمان لازم برای اخذ وقت سفارت هلند

زمان لازم برای اخذ وقت سفارت هلند

بحث پایانی

همان طور که در متن مشاهده کردید، گرفتن وقت سفارت هلند مرحله ای بسیار مهم در اخذ ویزای هلند می باشد. که در این متن جزئیات این مرحله کاملا بررسی شد. بهتر است افرادی که تا به حال مراحل اخذ ویزا را سپری نکرده اند و اولین بار است که قصد گرفتن وقت سفارت هلند و ویزای این کشور را دارند، از کمک موسسات استفاده کنند. امیدواریم که اطلاعات مناسبی در رابطه با وقت سفارت هلند در اختیار شما قرار داده باشیم.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۶ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص ویزای هلند ، وقت سفارت هلند ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

مطالب مرتبط

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 4٫00
Loading...
۱۰ دی ۱۳۹۷

موزه های آمستردام موزه های آمستردام از جمله برترین جاذبه های کشور هلند می باشد و هرساله گردشگران و توریست های بیشماری برای بازدید از موزه های آمستردام به این ...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 3٫50
Loading...
۲۳ آبان ۱۳۹۷

جغرافیای هلند یکی از کشورهای کوچک شمال غربی اروپا کشور هلند بوده که پایتخت آن شهر آمستردام می باشد. در این مقاله می خواهیم جغرافیای هلند را مورد بررسی قرار ...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 4٫00
Loading...
۱۳ دی ۱۳۹۷

۱۰ رستوران برتر آمستردام رستورانهای آمستردام جزء جاذبه برتر آمستردام به شمار می رود. اگر اهل مسافرت و غذا خوردن باشید، سفر به شهر آمستردام و خوردن غذاهای هلندی یک ...

نظر دهید

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!